| BRG a întrebat:

Sărut mîna stimate doamne și domnișoare, vă place cînd un bărbat vă pupă mîna?

Răspuns Câştigător
| Maothecat a răspuns:

Este o senzatie minunata.Acest gest te face sa te simti speciala si unica big grin cel putin eu asa ma simt

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de bărbat.

caramela
| caramela a răspuns:

Este o onoare si un respect adus unei doamne, acum depinde si ce fel de barbat doreste sa faca asfel de gest, personal ma simt mult mai bine cand imi zice, sarutmana doamna, decat gestul in sinehappy insa sa nu uitam ca nu multi barbati mai fac acest gest, cel putin generatia tanara, nu iti da nici buna ziua(nu toti) daramite sa mai faca si acest gest...

greece12
| greece12 a răspuns:

Da,codul vechilor bune maniere m-a incantat intotdeauna.
Mi-e drag cand il retraiesc, fie si pentru o clipa.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Nu e vorba de plăcut. Conform Codului bunelor maniere, este un gest care nu se face la birou sau pe stradă, ci doar în casă. La serviciu mi se pare un gest penibil, o spun din experiență.
O zi cu zâmbet să ai!

| PetreConstanta a răspuns:

Nu Eu dau salut

| PetreConstanta a răspuns:

Nu imi place eu dau noroc Asa sunt eu Dar tie iti place ha ha ha

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Da
Sigurwinking

| maissner a răspuns:

Mie sincer nu imi face placere. Dar poate sunt eu ma baietoasa. Dar imi place sa imi pupe mana "prietenul meu".

| aryana_4212 a răspuns:

Sigur ca imi place e o senzatie frumoasa si prin gestul acesta inseamna ca te respecta

| Kristina_3133 a răspuns:

Da.e o senzatie unik in felul ei!

| Veronici a răspuns:

Mie una nu-mi place dar e un gest frumosbig grin

| 00Didi00 a răspuns:

Depinde ce baiat. Daca baiatul este dragut, evident ca imi place, dar mi se pare si putin scarbos.

| butterfly_5495 a răspuns:

Hei,nu orice barbat.doar iubitul meuhappydat tie iti place sa saruti mana fetelor?

| Didi908 a răspuns:

Bai tu esti prost sau prost! una din doua! nu ne mai spune "sarut mana" bleax e aiurea!