| redhead13 a întrebat:

Se apropie vara si nu vreau sa ma bronzez deloc! Deloc! Ce produse sa folosesc? Dar ceva exact. nu vreau un raspuns de genul "o crema cu factor mare de protectie".
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Mâneci luni, umbrela, pălărie de paie/soare, ieşi afară după ora 17.

| redhead13 explică (pentru hummmer):

Desi e cea mai urata solutie. Este singura ce functioneaza... oooooof!

7 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Incearca produsele Nivea thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pur si simplu te feresti de soare, stai la umbra, foloseste crema pentru protectie solara.
Te pup!

| LilacGoddess a răspuns:

Am o prietenă care la fel ca tine nu vrea să se bronzeze deloc.
Pe lângă cremele de protecţie solară cu protecţie solară mare foloseşte şi cremă de albirea pielii de la Farmec. Poţi încerca şi altele.
http://www.pcfarm.ro/subcateg/1018/Albirea-tenului

| Beatrice_Diaconu_1995 a răspuns:

O crema de la Oriflame numita uva50+.

Dar atentie! Nu trebuie lasata la temperaturi mai mari de 20 grade. Sau daca o lasi o arunci si nu te mai dai pe corp. Altfel risti sa-ti apara pe corp bubite pe care trebuie sa le tratezi cu PASTILE!

| batatorul a răspuns:

Sa umbli doar noapteahappy

| Benchea_Andra_1996 a răspuns:

Stii... si eu am o problema cu chestia asta... dar folosesc crema solara si nu ma prea bronzez