| ioanacoruga4567 a întrebat:

Se apropie ziua mamei mele și aș vrea să îi cumpăr de ziua ei o crema de față. Deci i-am luat și anul trecut doua creme scumpe, una pentru riduri și una pentru pungi sub ochi și nu și-au făcut nici un efect, am rămas dezamăgită pentru că am dat o grămadă de bani. Mama face 40 de ani și chiar are riduri multe și pungi sub ochi (nu cearcăne) și își dorește foarte mult sa scape de ele. Cunoașteți vreo crema care chiar este eficienta?

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu există creme care să elimine ridurile, decât injecțiile cu toxină botulinică.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai arunca banii pe prostii de creme, fa i mamei un tort si lasa o asa ca daca ea vrea sa scape de pungi si riduri merge la medic estetician dar costă mii de euro sa o faca domnisoară sa arate de 20 de ani.

| Gigi777 a răspuns:

Cea mai buna crema care chiar este eficienta este doar un simplu "La multi ani!".