| Asyul95 a întrebat:

stiti ceva crema pentru riduri si cearcane foarte buna?
[Daca ati incercat si nu mai aveati pungi sub ochi, cearcane, riduri etc.]
Fundabatting eyelashes!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Himera a răspuns:

Eu folosesc mierea pe toata suprafata fetei chiar si f aproape de ochi, rezultatele imediate au fost pielea mai fina si o culoarea mai vioaie, pori curatati. Eu o tin cam 10-20 de minute.
Pentru cearcane am auzit si de piculete de ceai negru racite, dar nu situ daca functioneaza.

4 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

Dai cu miere, stai 15 minute, clatesti cu apa caldura. E cea mai buna crema naturala, a da, poti adauga si cateva picaturi de lamaie daca ai tenul gras.

| Asyul95 explică (pentru Himera):

Unde sa ma dau cu miere raised eyebrows? pe ploape?

| Himera a răspuns (pentru Asyul95):

Ai zis si de riduri...

| titisan70 a răspuns:

Cure Solutions anti-fatigue-soin vitalite 24h, de la Yves Rocher.