| jandarmu a întrebat:

A folosit cineva crema "Biotherm Homme force suprem" pentru ochi cu probleme de genu: pungi, cearcane, riduri. Pe mine ma intereseaza daca are efect cu adevarat, la ce pret are.

1 răspuns:
| filipm2001 a răspuns:

Produsele Biotherm sunt bune. Iti recomand insa sa cauti si ceva din gama "Vichy pour homme" (special conceputa pentru tenul barbatilor) sau la farmacii produse Avene, care sunt pe baza de apa termala (si sunt foarte bune la nivel de derma, epiderma, etc.) Preturile sunt cam piperate la toate (O crema buna in jur de 60-80-100 RON) Succeswinking