| edipatrus a întrebat:

Se mai gasesc blugi cu talie joasa? Nu suport deloc talia inalta sau talia medie. Pentru mine amandoua sunt cam la fel, inalte. Nu imi plac si nu ma avantajeaza deloc. Ce magazine mai vand sau au astfel de jeansi?

2 răspunsuri:
| AnastasiaSt a răspuns:

Mai bine cauta pe net si comanda online, decat sa umbli prin magazine.

| ella7emma a răspuns:

Eu am vazut cateva modele la bershka,pull&bear,stradivarius si h&m, dar daca iti convine, sigur gasesti si prin sh uri, dar trebuie aa te duci prin mai multe, daca nu gasesti in primul❤