| anonim_4396 a întrebat:

Se poate aplica gelul pe unghia naturala la intretinere daca unghia e ff mare dat s-a rupt asa intr-o parte dar nu a cazut si sta sa se rupa de tot crying? funda.

4 răspunsuri:
| Gh3oO a răspuns:

Pai..parerea mea..ar trebuii taiata happy pentru ca daca mai creste o sa ti se rupa in sus si o sa rape unghia si doaree rau.i s-a intamplat unei prietene.sad lasa-le sa creasca si dupa dai cu gelhappytongue

| FashionQueen a răspuns (pentru Gh3oO):

Nu ai inteles.happy unghiile mele sunt lungi chiar un pic exagerate cu gel dar una sta sa se rupa.sad in cazul asta mi le taie pe toate?

| Gh3oO a răspuns (pentru FashionQueen):

Pai depinde daca unghia se rupe de jos.o sa se vada urat o unghie mica si restul mai mari dar daca unghia se rupe putin le poti face pe toate asa.happy

| DinaSergiu a răspuns:

Nu! stiu sigur