| Ceriik a întrebat:

Ce sampon in combinatie cu masca/balsam folositi pentru un par moale, sanatos, cu luciu, fara fire despicate/arse? Eu am parul usor ondulat si folosesc placa in fiecare zi in afara de weekend si m-am si vopsit de cateva ori. Ma spal cu Dove intensive Repair si folosesc masca de la Kallos cu placenta si imi face un par destul de sanatos, dar cand renunt la ele, chiar si pentru o spalare incep sa se vada multe fire arse si despicate.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Unia23 a răspuns:

Iti recomand de la Pantene noul sampon pentru par colorat. Desi nu ma vopsesc e bun.