| SingleForOne a întrebat:

Se poate să fac poză de buletin dacă am barbă lungă, stufoasă, îngrijită, inclusiv mustața, în stilul bandholz?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, de ce nu? Reglementarile la poza de buletin sunt sa iti dai jos ochelarii si palaria, daca ai. Doar nu o sa te puna sa te barbieresti big grin Respect pentru barba!

| SingleForOne explică (pentru anonim_4396):

Încă nu am, dar mă gândesc să o am în așa fel, cel puțin pentru experiență, la început, pe urmă voi vedea dacă mă reprezintă, și mă satisface. happy

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este pentru poza de buletin de la 14 ani, ma indoiesc sa iti poti lasa asemenea barba. Nu are timp sa creasca. Oricum, nu te incurca la poza.

| SingleForOne explică (pentru darrio2007):

23 de ani, și crește destul de repede, în vreo 6 luni aș putea menține stilul bandholz, sau chiar și mai lungă.

| darrio2007 a răspuns (pentru SingleForOne):

Sincer nu-mi place moda asta cu barba. Te imbatraneste. Oricum, daca se poate si tie iti place, de ce nu.
Succes la barbă!

| RoCkKiD a răspuns:

Ai voie dar daca o dai jos e posibil sa fii nevoit sa iti schimbi buletinul daca nu mai semeni cu ala din poza.

| Furnicuta000 a răspuns:

Poza de buletin trebuie sa reflecte cum arati tu! Deci daca treaba cu barba mai dureaza doar asa pentru cateva saptamani, atunci mai bine da-o jos. Daca asa vei arata tu de acum incolo, atunci cel mai bine e sa o lasi.

| Marcoool a răspuns:

Normal...dc nu? Pana la urma e problema ta personala cum arati si daca iti place. In poza de buletin ar fi ok sa fie persoana ta aranjata si persoana de care sa te mandresti daca intelegi.