| Emeraude a întrebat:

Mi-am pus in gand sa adresez urmatoarea intrebare fetelor care sunt in cunostiinta de cauza si folosesc de mai multi ani produsele Avon, deoarece mie nu mi-a picat prea des o brosura in maini si comand foarte rar, cand aud de cate-un produs bun, de la prietene(prefer sa merg in mall sa testez produsele, nu-mi place sa astept si sa ma trezesc ca nu-mi place chestia pe care am dat banii). As vrea sa stiu daca in preajma zilei de 8 martie apar in brosura chestii mai speciale, gen bijuterii mai aratoase, oferte, produse noi in editie limitata, chestii de genul, stiti voi...am vazut in ultima brosura Avon (nu cea care apare pe site-ul lor, ci urmatoarea) ca este pana pe 3 martie, asta inseamna ca urmatoarea brosura se va adresa si zilei de 8, nu? Daca ma puteti lamuri...promit ca dau fundita aia vanatabig grin!

Răspuns Câştigător
| Dianna a răspuns:

Poti face o comanda in 2 zile fara probleme pentru ca la prima comanda din brosura anterioara primesti si brosura viitoare.Eu fac comanda numai la inceputul brosurii deci primesc si brosura pentru luna viitoare.Si da, daca se termina pe 3 un catalog, automat urmatorul incepe pe 4, deci poti face o comanda si s`o ai pana pe 7 martie fara probleme.
Alta chestie. bijuteriile nu sunt prea de calitate.ca reprezentant te sfatuiesc sa nu iti iei bijuterii de acolo.au si produse de calitate dar bijuteriile nu prea sunt.happy Pup.

8 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mîna sînt reprezentant avon din 2004, iar referitor la întrebarea dvs, pot să vă spun că în catalogul lunii martie de la avon, la reducere este crema anti celulitică, iar la bijuterii este setul belinda care costă 45 lei (450 mii vechi), setul tamia cercei și lanț tot 45 lei, setul selena placat cu argint, lanț și cercei costă 30 de lei, setul isobel, colier 35 lei, inel 25lei, și brățară 30 lei, placat cu argint, set gita brățară și cercei costă 45 de lei, setul lillith colier brățară și cercei la prețul de 45 lei placat cu argint, setul MCKayla, cercei, colier, 55 lei placat cu argint, setul parisa 100 lei, colier, cercei placate cu argint, și cam atît, multe sînt la ofertă, catalogul începe pe 4 martie, pînă pe 24 martie, dacă doriți ceva aștept comanda dumneavoastră.

| octavianpas a răspuns:

Cele mai bune produse cosmetice le gasesti la firma americana Forever Living Products.Produsele contin aloe si iti hranesc tenul. Cele de la Avon au saruri de plumb si iti sapa in fata.Deodorantul nu contine saruri de aluminiu care sunt cancerigene si toate produsele sunt de calitate.

| ecristinamc a răspuns:

HAI SA ITI SPUN CEVA.

aM EU O PRietena care este reprezentat si Oriflame si Avon.

Am comandat de la ea de nenumarate ori si mai imi dadea si monstre de parfumuri gratiswinking

Decik.

Daca te vei uita in revista avon de acum o sa evzi seturi speciale de bijuterii si tot ce este acum este special epntru 8 martie.

revista din martei daca o sa comanzi din ea nu vei primi pana pe 8 pentru ca este un tmp prea scurt,

Asa ca o sa vezi ca si acum sunt oferte...sunt multe bijuterii,, lantisoare am cumparat eu unul la 15 ron deci oferte sunt.

Acumc eva timp tata i-a cumparat mamei de la Avon un ceas de 60 ron ce cica''era suflat cu aur sau argint''.

Nu il purta mereu ci doar la ocazii special.
Acum este cam negru deci nu il mai poate purta...

Nu vreau sa fac nici publicitate negativa sau pozitiva, iti recomand cu cea mai mare certitudine produsele de la avon sau oriflame doar ca la bijuterii eu zic sa te mai documentezi.winking

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Nu prea sunt de calitate tUate' bijuteriile, parerea mea e ca decat sa le dai lor 50 lei pe tinichele, mergi si iti cumperi argint :*

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Pai nu pre se adrseaza zilei de 8 martie, dar daca gandim logic o comanda nu se face in 2 zile...adica nu strangi destule produse sa faci comanda si cum brosura3 incepe de pe 4 martie iti trenuie macar o saptamana ca sa faci comanda si apoi comanda vine intr-o saptamana deci cred ca brosura care este pana pe 3 martie se adreseaza zile de 8 martSper ca ai inteles.winking

| lili_1429 a răspuns:

S-ar putea sa apara mai devreme; de obicei distribuitorii le au mult mai devreme. Cauta unul si vezi daca iti da brosura. Daca esti din Bucuresti, la magazin Unirii gasesti la parter un punct Avon.

| roseberry a răspuns:

Apar inca de pe acum oferte, deci trebuie sa le comanzi dinainte ca sa-ti ajunga pana pe 8 martie (intreaba si un reprezentant sa-ti spuna exact datele de livrare). Din cate am vazut eu sunt cateva seturi la oferta de ex. rimel, fard de pleoape, creion de ochi, sau de creme, au aparut bijuterii si genti noi...reduceri sunt...aratoase acum depinde de gusturi