| anonim_4396 a întrebat:

Seara buna! Am 16 si pentru prima data mi se vede mustata si barba pe laterala ca imi iese. Ce credeti sa imi lasa sa creasca o sa se vada frumos? Multi imi spun ca sa ma barberesc, astept pareri!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Cu cat o razi mai des cu atat te vei irita mai des.Las`o sa mai creasca si sa stii ca multe fete adora baietii cu barba happy

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă te bărbirești acum o să îți crească mult mai deasă decât acum. Indicat ar fi să nu te bărbirești până nu crește mult pentru că tot o să te bărbirești mereu după 18 ani.

| Florentina9210 a răspuns:

Sunt simpatici baietii cu barba. Mie una imi plac!

| anonim_4396 explică (pentru Florentina9210):

Sunt mai atragatori! laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tu zici. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 16 ani*. Ma scuzati pentru eventuala greseala.