| TheDarkQeen13 a întrebat:

Daca stau multe ore pe tocuri este posibil sa mi se faca besica sau sa ma doara picioarele? sau nu are nimic?

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Te va durea spatele și e posibil să faci bășici.

| JhgfdGirl a răspuns:

Da, iar mai ales daca te strang si mergi mult. Trebuie sa ai mare grija cu tocurile si sa nu le potri in "exces", iar daca te doare sa te dai cu o crema sau daca iti sunt unflate, gheata happy

| RullerOfAllEvil a răspuns:

Daca faci pe moment bataturi si te dor picioarele/spatele, nu-i mare problema. Astea trec.
Dar daca e vorba de perioade lungi de timp in care porti zilnic tocuri si stai mult in picioare, iti poate afecta coloana si pot aparea varici.

| AlcolikSmile a răspuns:

Buna.

In cazul in care vei merge la un eveniment si vei sta mult in picioare, fie vei dansa., vei avea dureri la calcai sau daca te vor strange iti pot face rana. Pune un leocoplast si nu vei avea probleme cu bataturile.

Ia niste balerini la tine in caz de oricewinking