| anonim_4396 a întrebat:

Si-a facut parul cineva drept permanent? Arde tare parul? Cat a durat si cat ati platitbig grin?

3 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Mi l-am facut acum cativa ani buni...de ars e normal sa se arda ca i se aplica destul insa m-am dat cu diferite produse si parul meu a ramas la fel numai stiu cat am platit cred ca in jur la 100 de lei

| m77 a răspuns:

Cred ca daca iti vei face ondula permanent parul vei ajunge sa regreti in scurt timp. indiferent ce metoda se aplica, oricum e agresiva pentru par. si efectele lui pot apare si la 2 luni dupa ce aplici permanentul. costul lui depinde mult de orasul in care mergi si de "nivelul" salonului. dureaza 1-2 ore cu totul.
nu merita!

| ely92music a răspuns:

Permanentul dureaza destul de mult si intr-adevar strica parul. Iar daca ai firul de par mai subtire si parul cam slab nici nu te gandi sa iti bagi permanent in el. O sa il distrugi si numai foarfeca il mai poate salva. Iar pretul variaza in functie de lungimea parului tau. Eu una te sfatuiesc sa nu iti pui permanent, dar tu fa cum vrei!