| ღLucianaღ a întrebat:

Simbata am balul de absolvire.sunt frezata din spate scurt, in fata mai lung. ce coafura as putea sa imi fac.prins nu-mi place cum imi sta dar drept nu vreau ca m-am cam saturat. vreau ceva cit mai simplu. funda. urgent :*

2 răspunsuri:
| StartingANewLife a răspuns:

tapeaza-l mult si fa-l sa fie foarte umflat in varful capului... si pune-ti o agrafa frumoasa si eleganta intr-o parte...

| StartingANewLife a răspuns:

Sau poti sa-l prinzi cu o clema sau cu un elastic asa, lejer. incat sa mai iasa niste suvite rebele. arata foarte natural si de bun gust