| anonim_4396 a întrebat:

Sincer are rost sa ma epilez pe burta? Adica am parul blond si nu se vede foarte tare si in plus mie teama sa nu creasca mai inchis.

4 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Dacă e blond şi nu se observă, nu e neapărat. Doar dacă ţii tu cu tot dinadinsul să scapi de el. Dacă te hotărăşti să o faci, îţi recomand ceara caldă. E şi de durată, şi în plus în timp răreşte firele de păr.

| cornel a răspuns:

Dupaia stai pe fiecare saptamana sa te faci.

| Shinen a răspuns:

Daca il ai blond, nu creste mai inchis. Si, daca crezi tu ca e necesar sa te epilezi, atunci fa-o.kiss

| DyanaSweetyGirl a răspuns:

Chiar daca e blond si nu se vede parul trebuie epilat, daca vrei saarati bine, dar nu iti fa griji daca e blond nu creste alta culoare tot blond iti va creste numai ca dupa aia trebuie sa te epilezi in fiecare saptamana