| Zambaretu1 a întrebat:

Solutie/Crema care sa aplic pe orice parte a pielii si sa nu ma bronzez cand stau la soare.
Denumirea va rog.

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

Nivea Sun, daca nu vrei sa te arzi foloseste una cu protectie ridicata! Ca asta...

https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| claudica2703 a răspuns:

Orice lotiune de plaja cu factor de protective 50 cu spectru larg! asa sa ceri! incearca firmele deja consecrate ca sa fii sigur ca produsul e bun (nivea, gerovital, garnier etc). si ai grija sa o aplici des, cand simti nevoia, mai ales daca te duci la plaja si intri in apa sau transpiri.

| Danciu821 a răspuns:

....ro/search sau Nivea Sun