| Marko_7130 a întrebat:

Buna, daca imi iau crema cu protectie spf 50 si stau la soare ma bronzez mai greu? big grin Cum aplic acea crema si unde? Eu am pe gat multe alunite. Si m-ar interesa si cam cat costa big grin.

fundita big grin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Laurra_6627 a răspuns:

O gasesti la AVON. Costa in jur de 25 RON si iti ofera protectie la cel mai inalt nivel. O poti aplica pe tot corpul...chiar si pe zonele sensibile.