| tweety_8071 a întrebat:

Sprayul de la Schwarzkopf, Gliss. e bun pentru parul gras? adica nu ti se mai ingrasa parul? si daca da cum trebuie folosit? sau e pentru a proteja parul de arsurile provocate de placa?

4 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Da, eu spun ca e bun. Eu am pentru varfuri despicate pentru ca de la placa si de la ondulator mi se degradeaza varfurile, se numeste gliss hair repair oil nutritive express repair conditioner anti-split-ends (asa scrie pe flacon; e de culoare galbena).
Nu ti se ingrasa parul daca dai numai pe varfuri happy
Nu uita sa agiti flaconul inainte sa-l folosesti.

| M.madallina a răspuns:

Eu am incredere doar in cateva produse de acest fel si gliss hair repair este destul de bun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? cu=cache:_jw4isdzQ44J:...lr=lang_ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se foloseste sprayul de la gliss?