| kristinne a întrebat:

Recent am procurat un spray pentru parul deteriorat de la GLISS KUR, care poate fi folosit inainte de coafare, adica cu placa sau ondulatorul. Intrebarea mea este: dupa ce dau parul cu sprayul dat trebuie sa astept sa se usuca sau il indrept cu placa imediat, avind in vedere ca parul nu trebuie de clatit dupa ce am folosit produsul?

Răspuns Câştigător
| Lorii69 a răspuns:

Am avut si eu ceva de genul. mai indicat este sa-l lasi vreo 5-10 minute inainte sa folosesti aparatele de coafat dar eu nu aveam atata rabdare. asa ca ma faceam cu placa imediat si parul meu nu a patit nimic. :*