| rebevaa a întrebat:

Un sampon foarte bun pentru parul gras? Mi se ingrasa la 2 zile.(Il folosesc pe cel de la gliss)

Răspuns Câştigător
| Vlad_Stefan_Zabrautanu_2001 a răspuns:

Am avut și eu problema asta, apare când te speli des, cea mai buna metoda e sa stai o perioada fără sa te speli (chiar dacă suna ciudat). Incerci sa mărești intervalul dintre spălări puțin câte puțin. Deasemenea poți încerca șampon care nu e anti-mătreața, e o șansa sa ajute (dacă faci mătreața ușor nu recomand ). Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Te poti duce la farmacie sa întrebi si cu siguranta vreo farmacista iti va recomanda ceva care sa-ti rezolve problema.Nu orice sampon ti se potriveste scalpului tau. Cele de la farmacii sunt destinate pentru toate tipurile de scalp.Meriti"a doua sansa"

| wonderwoman123 a răspuns:

Gama Elseve argila extraordinara. Masca si samponul purifica, balsamul hidrateaza foarte bine parul( nu il aplica pe scalp).
Ps: La minim 3 zile se spala parul, daca nu se va usca. Foloseste un sampon uscat ori Batiste ori tot de la Elseve din gama cu argila.

| Anngela a răspuns:

Head & shoylders menthol