| anonim_4396 a întrebat:

Spuma/gel/ceara, orice care iti poate da aspectul de par umed? niste recomandari daca se poate happy

2 răspunsuri:
| AlyLov3 a răspuns:

Eu zic sa iei o sticla de apa la tine sa sa ti-l umezesti din minut in minut ( Glumesc) rolling on the floor) Esti baiat, asa ca nu iti recomand spuma, spuma este ceva gen fixativ, iti lipeste firele de par si arata oribil. Ceara nici atat, iti da aspect de par umed, dar parca prea de tot. Mereu gelul va fi cel mai potrivit.Nu iti pot recomanda o firma anumita de geluri de par, incearca-le pe cele mai cunoscute, si daca ai mai multe sortimente din care poti alege te sfatuiesc sa il iei pe cel mai scump, cat dai atat face. Sansele sa iti strici parul sunt foarte mari atunci cand iei unul ieftin. Succes big grin

| MiriamElizabeth a răspuns:

Hei. Pentru a avea aspectul de par umed, cel mai potrivit este gelul. Gasesti in majoritatea magazinelor, gel pentru par. Nu conteaza foarte mult marca, atat timp cat este gel. Gelul pentru par are o altfel de textura in comparatie cu spuma si ceara, de aceea pentru un aspect de par umed iti recomand sa folosesti gel. Succes happy