| alex3g28b a întrebat:

Spuneti-mi care este cea mai buna vopsea de par permanenta de culoare neagra.Syoss este ok? Parul meu este ars de placa dar nu in totalitate, se va prinde vopseaua? Cam câte săptămâni rezista?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ia in considerare henna.E o pudra din plante, nu iti afecteaza negativ parul asa cum o fac vopselurile din comert (practic iti pateaza parul, rezistand mult mai mult) si o gasesti inclusiv pentru nuanta negru.

| KovacsB a răspuns:

Nu stiu, dar cand ma plictisesc ma duc la magazin si schimb intre ele tuburile de vopsea de par din cutii.

| dullcat a răspuns (pentru KovacsB):

Gluma asta e mai veche decat Hi5.

| KovacsB a răspuns (pentru dullcat):

Inseamna ca mai aveti putin pana la pensie, si o asteptati in timp ce dati raspunsuri la kg pe aici.
Sa fie de la singuratate?

| dragodana a răspuns:

Salut!
Nu prea mi-a placut Syoss, adica mi-a uscat parul.
Sunt multumita de Olia si L'oreal Preferance.