| anonim_4396 a întrebat:

Stiati ca :
-tenul uscat isi recapata textura catifelata daca aplici o masca dintr-un galbenus de ou amestecat bine cu o lingurita de miere de albine sau ulei de masline?
-daca ai tenul gras nu trebuie sa folosesti crema de noapte deoarece tenul gras are destul sebum si protejeaza pielea contra deshidratarii?
-pentru un par stralucitor si sanatos (indiferent de vreme )puteti prepara un balsam pe baza de galbenus de ou amestecat cu doua linguri de ulei de masline si sucul a unei jumatati de lamaie, o data pe saptamana aplicat va da rezultate
Faceti-va mai frumoase pentru noi kiss

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Mulţumim de sfaturi. Dar noi suntem frumoase oricum (modestia mea dă pe dinafară ) big grin. O zi bună happy!

pa, pa.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mersi frumos, TILICA!

| byencutza95 a răspuns:

Super. stiam. dar am mai auzit si ca iti ia o gramada de timp sa-ti scoti galbenusul de ou din par. big grin happy

| morena a răspuns:

Da, stiam!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, stiam aceste lucruri.Multumim pentru postarewinking.