| chaserpixie a întrebat:

Stie careva cum as putea sa mai pun putina grasime pe coapse si fund? Stiu ca suna ciudat dar mie mi se pare ca sunt cam slaba: am 1, 62 m si 45 kg. Cu toate ca baietii cred ca arat bine as vrea sa mai pun cateva kilograme pe mine. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

Daca arati bine, eu te-as acccepta asa cum esti laughing, cine te place, te place asa cum esti :*, pai apuca-te de sala, sau mananca mai bine; d, mancaruri care contin proteine ( cauti pe google), apropo de unde esti?;*

| chaserpixie explică (pentru MaTrIx8378):

Bucuresti happy Tu/

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru chaserpixie):

Nice, si eu tot din buc, e bine ca am avut micul curaj sa te intrebhee hee, din ce zona esti? si apropo cati ani ai? sper sa nu crezi cv dubios de rau, dar e normal te intrebarehee hee, si apropo mersi de funda :*

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru chaserpixie):

batting eyelashes

| chaserpixie explică (pentru MaTrIx8378):

Stau in sectorul 5 si am 13 ani. Tu? kiss

| chaserpixie explică (pentru chaserpixie):

N-ai vrea sa vorbim prin mesaje?

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru chaserpixie):

Ba da tongue

| chaserpixie explică (pentru MaTrIx8378):

Scz da eu sunt junior si nu pot. D-imi ID-ul de mess sau facebook-ul. happy

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru chaserpixie):

Da-mi tu link-ul de la fb-ul tau si iti dau add fr

| chaserpixie explică (pentru chaserpixie):

Haide

| chaserpixie explică (pentru MaTrIx8378):

Gata happy

15 răspunsuri:
| BitchImfabulous a răspuns:

Poate asa e conformatia ta. Oricum o sa mai pui cateva kilograme, incet incet, cu timpul pentru ca inca esti in crestere, inca te dezvolti.

| luniii a răspuns:

Nu ai cum sa depui grasime doar pe coapse si fund, cand te ingrasi se depune peste tot(nu in mod egal normal ) si totusi nu te sfatuiesc, pentru ca unele persoane dau jos foarte greu kg in plus. Incearca sa te duci la sala ca sa dai putina foarma feselor, coapselor si abdomenului, sunt sigura ca o sa fi mult mai multumita de rezultat decat daca te-ai ingrasa si dupa aceea ai vedea ca apare celulita.

| Georgianaaa909 a răspuns:

Ai grija ce iti doresti, s-ar putea sa vina timpul in care o sa doresti sa arati ca acum...eu am 1, 55m si 42 de kg si imi doresc sa fiu mai slaba cu muult.Tu daca vrei sa pui un pic pe coapse si pe fund trebuie sa faci genoflexiuni, ca nu cumva mancand, sa faci grasime, celulita, etc