| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva, ceaiul din frunze de nuc este pun pentru caderea parului? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Da, numai că închide puţin culoarea părului. Mai adaugă rădăcină de brusture.
" Tinctura cu urzică opreşte căderea părului. Dacă părul tău este fragil şi cade mult la fiecare spălare sau când îl perii, ai nevoie de şamponul-tratament din tinctură de urzică, brusture, ardei iute şi mesteacăn, în combinaţie cu gălbenuş de ou.Este un excelent stimulent al creşterii părului, fiind recomandat şi în timpul tratamentelor oncologice sau în perioadele solicitante "

6 răspunsuri:
| PurePoison a răspuns:

Nu cred, eu stiam ca doar iti mai inchide culoarea parului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiam ca este bun pentru ca da stralucire si inchide nuanta parului.

| rutanklan a răspuns:

Nici vorba, o solutie mult mai potrivita pentru caderea parului sunt alcool, tutunul, fixativele, vopselele de par si trasul de par!

| Simona a răspuns (pentru rutanklan):

O sa iti iau in considerare sfaturile! laughing

| rutanklan a răspuns (pentru Simona):

Ma bucur ca te pot ajuta

| τττ a răspuns:

Buna.Da,este bun dar iti mai inchide un pic culoarea parului.Numai bine.