| winterflammme a întrebat:

Stie cineva ceva de Parndorf (Austria)? Saptamana viitoare trec pe acolo si nu stiu cum sunt magazinele de acolo? E rentabil sa cumpar haine? Exista diversitate? Eu am un stil indie/bohemian/rock, deci magazinele de articole sportive sau cele cu haine elegante se exclud.

Multumesc frumos happy

Răspuns Câştigător
| Adrian1997 a răspuns:

NU prea cred ca gasesti ceva pe acolo in stilul tau, apoi vezi tu! Eu cand am fost anul trecut in decembrie nu prea erau reduse la extrem lucrurile, eu mi am cumparat de la Calvin Klein tie daca iti place stilul ala iti recomand firma Ecko, aia cu rinocerubig grin

1 răspuns:
| winterflammme explică:

Multumesc mult Adrian! M-am gandit ca daca chiar nu gasesc ceva pe gustul meu poate trec pe la Calvin Klein pentru o pereche de blugi sau shorts, voi tine tine minte si firma Ecko big grin