| alexutzu1230 a întrebat:

Stie cineva cum imi pot face parul sa creasca mai repede? PS: Sunt baiat big grin

Răspuns Câştigător
| mimi0202 a răspuns:

Daca vrei un raspuns serios, iti recomand sa folosesti sampon pentru cresterea parului, de la Favisan. E un sampon natural, creat din plante si, crede-ma ca ajuta mult. Eu l-am folosit timp de vreo doi ani si chiar am fost multumita.
P.S. : Poate fi folosit si de femei, dar si de barbati. Il gasesti in plafare si magazine naturiste sau poti da comanda pe net. Costa in jur de 11 lei. http://www.favisan.ro/catalog.php?pag=2&cid=32&filtru=

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai multe proteinele

| kiri11 a răspuns:

Samponul de cal tot poate fi o optiune. Am auzit ca este foarte bun. Dar iti pot recomanda si gama vivese sense duo cu sampon si ulei.

| Sportfreak a răspuns:

Spala te cu sampon de cal

| alexutzu1230 explică (pentru Sportfreak):

Cat am ras -,-

| Sportfreak a răspuns (pentru alexutzu1230):

Eu vorbesc serios.