| hitman_5613 a întrebat:

Stie cineva cum sa-mi fac parul sa creasca mai repede?

Răspuns Câştigător
| nikol a răspuns:

Bea multa apa vre 2 litri pe zi sau macar 1. la mine a functionat, ca apa hidrateaza parul ca si la o floare daca o uzi creste asa e si cu parul.

5 răspunsuri:
| Flores_9770 a răspuns:

Buna!
Uleiul de ricin reprezinta cel mai bun remediu pentru regenerarea si cresterea parului.Se poate achizitiona de la plafar sau de la orice farmacie si nu costa mai mult de 4-5 lei.
Se recomanda amestecul intr-un recipient a 2 linguri de ulei de ricin, 2 linguri de miere de albine si 10 picaturi de vitamina A uleioasa. Se amesteca bine si se aplica pe par masand la radacina timp de 5 minute,dupa care se spala parul cu sampon.Poti aplica uleiul de ricin seara,inainte de culcare pe par,masand la radacina parului,acoperi parul cu un prosop si te poti spala dimineata cu sampon.
Ai grija de tine!kiss

| darkhell217 a răspuns:

Sa te speli cat mai des

| badnews a răspuns:

Uleiul de ricin e solutia.

| D0zzz a răspuns:

Nu face tampenia de a te spala in fiecare zi. pentru ca asa o sa ti se ingrase parul foarte rau. cel mai bine e sa bei multa apa

| George_9481 a răspuns:

Stiu de la biologie ca daca te speli in fiecare zi creste mai repede...dar nu sunt sigur big grin