| Ralatals a întrebat:

Stie cineva cum slăbesc 20 kg in 2 luni? Dau funda

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu 2 shaorme pe zi.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici prin infometare nu slabesti atat.

| Simpatic a răspuns:

Astfel de practici nu doar ca nu sunt sanatoase dar nici nu sunt posibile daca vrei sa ramai sanatos, deci nu-s safe.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă.

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil sa pierzi 20kg in 2 luni.
Dar cu sport serios, facut zilnic si cu dieta riguroasa, poti sa dai jos 7-8 kg, fara sa lesini.

Vad ca ti s-a mai raspuns la intrebarea asta si acum 1 luna, dar nu cred ca ai facut nimic sa pierzi vreun kg, asa ca, ne cam batem gura degeaba pe aici, odata ce oricum nu tii cont de raspusnurile noastre:

https://www.tpu.ro/utilizator/acthkt/intrebari/

| VoidEternal a răspuns:

Daca slabesti 20 de kg in 2 luni iti dau eu toate fundele pe care le vrei.

| dinaprilie a răspuns:

Amputatie!

| Vântulalb a răspuns:

20 kg in 2 luni, doar cu drujba!

| sweetys a răspuns:

Ca sa te îngrași triplu înapoi, si sa te mai alegi și cu alte probleme de sănătate? Nu mulțumesc!