| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde pot sami tatuez sprancenele in Galati? Si cat costa?. Multumeeeessscccccc.:*

2 răspunsuri:
| yuliutsa a răspuns:

La orice coafor exista salon de cosmetica si costa intre 10 si 20 de lei:*sper ca te-am ajutat:*

| Hybrid a răspuns:

Dragă Andreea, salonul de make up, relaxare și beauty din Galati ( cel mai bun ), se numește CoStea TaTToo.
Cum ajungi la salon?
După semaforul de lîngă vis - Hotel Dunărea, mergi 20 de metri spre Tiglina la parterul blocului. Acolo scrie mare și clar COSTEA TATTOO
Program salon :
luni - vineri de la ora 10 la 19
sîmbătă de la ora 10 la 15
duminică e închis
Uita-te mai bine pe websiteul lor :
www.costeatattoo.ro