| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi tatuez sprancenele, pentru ca sunt foarte rare si subtiri sad si m-am saturat sa le fac in fiecare zi cu fard sau creion. Stie cineva un salon in Bucuresti ( drumul taberii sau militari) si cat costa?

1 răspuns:
| creatza11 a răspuns:

Buna..nu stiu in drumul taberei si nici in militari da stiu unul bun unde mi-am facut eu tatuaj PIOTATTOO se numeste salonul este pe strasa Polona...nu mai stiu exact zona laughing) Daca aflu iti spun. Dar ti-l recomand e foarte bun, a fost si pe la tv tipu'winking