| SereSmile a întrebat:

Stie cineva unde sunt in Cluj - Napoca magazin de adidasi Supra sau alte firme de genul (VTY, NIKE, ZOO YORK, ALL STAR)
si ca intrebare suplimentara: voi ce firme de shosi purtati?
mersi kiss big grin

Răspuns Câştigător
| lluisa21 a răspuns:

In cluj gasesti adidasi Nike in majoritatea magazinelor din iulius, polus.VTY se gaseste mai mult in Deichmann, ALL STAR gasesti in iulius un magazin special si mai sunt si prin alte magazine cum ar fi HUMANIC (polus )... acum conteaza si preturile care pe aici nu toate is foarte ok. poti lua si din alte tari sau de pe netwinking

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Eu port adidasi de firma care se numesc ''Adidas''.

P.S.: Daca cumva vrei sa-ti iei adidasi ''Adidas'' vezi sa nu scrie cumva pe ei ''Abibas'' ca atunci sunt copy!

Poti sa cauti in Piata la Marasti, In Polus Center, dar eu iti recomand sa mergi sa-ti cauti adidasi in Iulius Mall.

Magazine de pantofi unde ai putea gasi adidasi draguti:
1. Deichmann
2. Leonardo
3. Benvenuti