| simonafrumoasa a întrebat:

Stiti acum inainte de trminarea vacantei toti colegii mei isi pn pe profilul de facebook poze noi din vacanta. imi dati si mie niste pozitii in care sa ma pot poza si sa imi pun pozele pe facebook va rog?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| lSummerl a răspuns:

Adica sa te lauzi la alti cu pozele noastre?

| simonafrumoasa explică (pentru lSummerl):

Eu vreau doar ideei de poze. dupa care pot sa copiez pozitia expresia modelelor nu vreau pozele voastre.

| BlueByte a răspuns (pentru lSummerl):

Citeste intrebarea mai! Zice s-ai dam pozitii nu pozelaughingVai vai!

| georgeggg a răspuns:

Pozitia 69 happy

| pnker a răspuns:

Pe bune? Credeam ca a trecut boala cu "poze dă hi5 ". Nu inteleg de ce sa faci poze special pentru a le pune pe facebook. Pozele le faci sa suprinzi un moment placut sau important pentru tine, nu sa stai nu stiu cum sa primesti cat mai multe like-uri sau comentarii. Cel mai bine iti alegi cateva poze care inseamna ceva pentru tine si daca chiar vrei, le poti pune si pe facebook.

| Rafaela1 a răspuns:

Pozitii? hai frate serios laughing