| mona01 a întrebat:

Stiti cumva cum pot sa iau pozele de pe profilul altei persoane si sa imi pun aceea poza la albumul meu? Pls ajutati-ma cat mai repede...Cu cat mai repede cu atat mai bine! Si ma refeream la pozele de pe Facebook! Ms, oricum.

3 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Bună!
Trebuie doar să apeşi pe butonul 'Descarcă'. Uite cam aşa îl găseşti. (la poza persoanei respective) http://i.imgur.com/8hnRs.png
După ce ai descărcat-o o bagi din pc pe facebook-ul tău. Baftă!

| Mirco a răspuns:

Dai click pe poza respectiva si in dreapta jos sub poza o sa scrie undeva descarca sau dowload daca ai fb in engleza si dupa care o postezi pe peretele tau

| Elenamiki a răspuns:

Hey buna pai dai pe profilul acelei persoane dai la ''photos'' pe urma la ''profil pictures'' dai pe poza care o vrei o dowlandezi si pe urma din calculator o pui la tine la albume cum leai pus si pe celelalte big grin