| rapidistuul a întrebat:

Stiti ce sa folosesc pentru a-mi creste barba mai des?

Răspuns Câştigător
| BambiSd a răspuns:

Aa, am inteles acum. Ai fost la un doctor la un control? Stii de ce nu iti creste in acea portiune? El ar sti daca poate sa iti mai creasca sau nu parul in zona aia. Poate exista tratamente pentru asa ceva, uleiuri, pastile, cine stie. Verifica oricum kiss

2 răspunsuri:
| BambiSd a răspuns:

De ce ai vrea sa iti creasca mai des? Majoritatea barbatilor nu stiu cum sa scape de ea laughing. Dar daca asta vrei, fa-te zilnic sau odata la doua zile cu lama si o sa iti creasca foarte deasa si rapid. (Sfatul meu este sa stai asa cum esti pentru ca ai sa regreti mai tarziu)

| rapidistuul explică (pentru BambiSd):

Multumesc..stiu ce zici.Defapt nu vrea sa-mi creasca mai des.Problema este ca imi sta foarte bine cu putina barba numai ca pe unul din obraji exista un punct in care nu-mi creste si nu se vede bine si asemanator cu celalalt obraz

| BambiSd a răspuns (pentru rapidistuul):

Aa, am inteles acum. Ai fost la un doctor la un control? Stii de ce nu iti creste in acea portiune? El ar sti daca poate sa iti mai creasca sau nu parul in zona aia. Poate exista tratamente pentru asa ceva, uleiuri, pastile, cine stie. Verifica oricum kiss