| afrodita3333 a întrebat:

Stiti creme pentru ameliorarea celulitei care dau rezultate? Unde le pot gasi si cam cat costa?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mult împachetări cu creme anticelulitice termice, nu vei scăpa de ea.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| BiuL a răspuns:

Nu stiu cat ajuta cremele, dar sigur ajuta masajul anticelulitic big grin

| ZOZOKid a răspuns:

Cellufight de la Elmiplant

| raluk27 a răspuns:

Supliform. Recomand cu incredere. E foarte bun. Il gasesti la farmacii. Un tub mic (gen pasta de dinti) costa cam 10-11 lei, dar nu te tine mult, cam doua zile. Un borcan mai mare costa 50 de lei, dar iti ajunge cam 3 saptamani. Mie nu imi place cel de la Elmiplant. Miroase ingrozitor!

| Kasia a răspuns:

Nicio crema pentru celulita nu da rezultate.incearca muuuult sport, multa apa si o dieta sanatoasa.