| Ionela256 a întrebat:

Creme ceva pentru ameliorarea vergeturilor de pe sani si coapse. Ceva care sa dea rezultate, si sa`mi spuna cineva care se pricepe.Pleasewinkingfunda mare.winking:*

3 răspunsuri:
| Cristina_3547 a răspuns:

Ulei de migdale! Eu ma dadeam dupa fiecare dus, zilnic, si chiar se observa o diferenta mare!

| Mirel_8882 a răspuns:

Sunt multe creme, dar conteaza in ce stagiu e problema, te pot ajuta sa cauti pentru tine, daca e astept mesj

Mirel (Asistent medical spitalul Judetean Brasov)

| Lluuminitaa a răspuns:

Cel mai simplu e sa te duci la doctor adica la endocrinologiewinking si iti da un tratament ca lumeawinking