| Mihai543215 a întrebat:

Stiti cumva daca fixativul gelul sau chestiile de genul incetinesc cresterea parului? Am avut parul f mare si acu il am f scurt si doresc sa imi creasca cat m repede si de asta sunt curiosc daca influnenteaza cresterea... Dau fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incetinesc cresterea parului, dar pot duce in timp la albirea prematura si chiar la caderea acestuia.Foloseste-le doar ocazional(o data la cateva luni sau chiar mai rar)si nu va fi nici-o problema.

1 răspuns:
| Vladovescu a răspuns:

Incearca sa folosesti ulei de ricin pentru a spori cresterea parului.