| TreiSurori a întrebat:

Stiti cumva magazine online de haine marimi mari femei/fete in Romania?
Am nevoie urgent (pentru o amica)

26 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În stânga există o coloană, alegi ceea ce vrei (fuste, pantaloni, rochițe etc) sunt doar mărimi foarte mari! Așa ai solicitat!
http://www.modaxxl.ro/categories/FEMEI-/Bluze-maneca-scurta/

| TreiSurori explică (pentru floresdemayo):

Nu vad decat marimi "mari" 50. Eu am nevoie peste 58 sad

| floresdemayo a răspuns (pentru TreiSurori):

Sunt! Tu nu știi să cauți? Bluze pana la 62, rochițe până la 60, bermude 62, pantaloni 66 etc
Nu te uita doar la inceput, mărimile apar în ordine crescătoare! Haide că trebuie să găsești ceva care să-ți placă!

| TreiSurori explică (pentru floresdemayo):

Nu e pentru mine e pentru o prietena. I-am dat site-ul si nu ii plac alea ca sunt de "baba" straight face

| FastAndFurious a răspuns (pentru TreiSurori):

Cred ca la marimea 58 cum cauti tu gasesti numai modele super trendy ca pentru o silueta staswinking

| TreiSurori explică (pentru FastAndFurious):

Pe langa ca faci un "misto" de prost gust, mai esti si fraier.Crezi ca toate suntem materialiste? Ne trimiti o rochie si gata picam in genunchi? Fugi la somn.

| FastAndFurious a răspuns (pentru TreiSurori):

Hai sa-ti zic niste chestii :

- nu " v-am " trimis o rochie, ci " i-am " trimis lui floresdemayo, tipa aia simpatica care a avut atata rabdare sa-ti gaseasca modele de haine marimea xxxxxxxl si pe care tu le-ai numit babesti
- pentru tine nu m-as complica cu nici un cadou; daca esti " prietena" care poarta 60 nu esti stilul meu iar daca esti de tipul aleia din avatarul tau vad ca n-ai nevoie de haine, preferi cat mai mult piele ( si iar nu esti stilul meuwinking
hai pa fato!

| floresdemayo a răspuns (pentru TreiSurori):

Măi să fie, dar băiatul nu a făcut mișto de tine! Dacă a glumit, a glumit cu mine, eu trebuia să mă supăr, nicidecum tu! Iar mie chiar îmi plac glumițele lui nevinovate, căci mă fac să zâmbesc! Iar rochițele recomandate de el, de ce să nu recunoaștem, sunt... șic!
Pentru măsura mea big grin
Iar dacă prietenei tale nu-i place absolut nimic din tot ce-am încercat să-i ofer, înseamnă că trebuie să ia prioritățile în ordine inversă, să încerce mai întâi să slăbească, iar mai apoi să-și aleagă haine moderne, sexy, trendy. Căci e dificil să fii grăsuță si să ai pretenții la haine sexy...
Pe planeta asta, există oameni grăsuți care ar mulțumi vieții, doar dacă le-ar oferi șansa de a găsi ceva care să-i "cuprindă", fără a mai fi pretențioși.winking

| floresdemayo a răspuns (pentru FastAndFurious):

Dar care-i stilul tău? Îmbrăcate nu-ți plac, dezbrăcate îți displac...hee hee

Dacă zici, îți fac cadou de pereche de pantaloni... virtuali laughing

| FastAndFurious a răspuns (pentru floresdemayo):

Lasa nu specula tu acum :). Ca idee, cam asta e genul meu;)
http://i.imgur.com/Uvc46yb.jpg

| TreiSurori explică (pentru floresdemayo):

Ce texte de agatat are rolling on the floor))))))))

| floresdemayo a răspuns (pentru TreiSurori):

Băiat isteț, tu Bby! laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Uite și fuste de la mărimea 46 până la... 66! Repet, uita-te până în josul paginii.
http://www.modaxxl.ro/categories/FEMEI-/Fuste/

| FastAndFurious a răspuns (pentru floresdemayo):

Tu cat porti?happy

| floresdemayo a răspuns (pentru FastAndFurious):

38, curiosule! tongue

| FastAndFurious a răspuns (pentru floresdemayo):

Alege una de aici sa ti-o trimit :P

http://i.imgur.com/zX5aKAD.jpg

| TreiSurori explică:

Am spus HAINE nu incaltaminte!

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-femei.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| Cornelia_Dutu_1986 a răspuns:

Pentru doamnele si domnisoarele care au aceiasi problema pe care o am si eu...si anume ca nu isi gasesc usor haine frumoase pe masura lor...va recomand www.nott.ro
Gasiti atat haine cat si accesorii...plus un blog cu diferite sfaturi si pareri.

| AnaMaria025 a răspuns:

Buna! Da, pe site-ul www.boemurban.ro, sper sa va placa!