| alexandra_1550 a întrebat:

Stiti cumva tratamente facute acasa ( cum ar veni din tot felul de chestii preparate in casa ) pentru scaparea de celulita?

2 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Zatul de cafea am inteles ce aste bun si poti sati impachetezi zona cu o folie alimentara din aceea transparenta si sa stai cateva minute intr-un loc calduros ca si cum ai face sauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zatz de cafea. Il masezi pe picior.Dar sincer mai bine iti cumperi o crema ceva, deoarece tratamentele home made nu dau rezultate rapide. Succes! :*