| xr0x a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi bocanci gotici nu neaparat de piele - stil rock mai ieftini pot fi si secon-hand in stare buna... normal kiss

2 răspunsuri:
| anutzabnx a răspuns:

Eu am de la Deichmann si am dat 100 de lei acum 2 ani. Incearca, sigur au modele noi anul asta big grin

| wxyz123 a răspuns:

Am eu o pereche. uite linkul aici: http://www.okazii.ro/......-a65295500 ( anuntul e mai vechi, si a expirat dar inca nu i-am vandut ) poate iti plac... daca nu, gasesti oricum pe okazii mai multe modele :)