| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo crema pentru cosuri? Va rog ajuuutor. Vreau cv bun si pe care l ati testat si sunteti siguri. Va rog repedeeeeeeeeeeeeee

Răspuns Câştigător
| RaspberryLover a răspuns:

Eu folosesc batonul corector & pentru roseata de la Oriflame, gama Pure Nature daca nu ma insel.

Sau poate ca ma insel laughing

Are o parte verde, care usca cosul si il face tot mai mic, tot mai mic. Iar partea bej - portocalie, pentru acoperire.
Un cos imi dispare cu el cam in doua zile.

E foarte bun, recomand cu drag! Costa 12 lei, parca. Cel putin, eu cu atat l-am achizitionat.

An Nou Fericit si bafta!

3 răspunsuri:
| Antonia90 a răspuns:

Brevoxyl, se gaseste in farmacii

| BlaaBlaa a răspuns:

Crema zineryt

| Neo12 a răspuns (pentru BlaaBlaa):

Nu e cremă. E un tratament şi nu e bun de nimic. Alături de el trebuie să mai iei pastilele Unidox Solutab şi un anume săpun, dar am uitat cum se numeşte.
Îţi înroşeşte faţa şi usucă coşurile destul de greu. Am făcut tratamentu' ăsta de 3 ori sau 4 şi tot nu mi-au trecut. Uneori treceau, dar după reapăreau.
Îi recomand o cremă, dar nici cu aia nu scapi permanent de coşuri: Apidermin.
E bună pentru că mai curăţă tenul de impurităţi şi mai opreşte creşterea coşurilor.