| Andreea9222 a întrebat:

Stiu ca intrebarea asta a mai fost pusa dar eu tot nu am inteles.Cum aflu ce masura(marime)am la sutien? Daca se poate explicati-mi voi, da' e bine si cu site-uri.Pls help! Dau fundita!big grin

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai, tine de doua masuratori, una sub sani si cealalta peste sani. Marimea de sub sani este marimea sutienului si din diferenta dintre cele doua masuratori iti rezulta cupa. S-ar putea sa gresesc, ca eu sunt baiat si nu am purtat niciodata sutien, stiu numai din auzite. thinking

| gogusamsung a răspuns:

Îmi dai un telefon și vin să verific?