| Maria1128 a întrebat:

Sumt fata. Am 15 ani si am 1, 78m. Sunt prea inalta si nu prea stiu ce haine sa port ca sa ma avantajeze... va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Anonim a răspuns:

Cauta aici http://l.profitshare.ro/l/4048648 o sa gasesti multe modele si combinatii. Incearca pantalonii 7/8 adica aceia pana deasupra de glezna. Te fac mai scunda.

| MihaelaDart a răspuns:

Găsesc haine destule pentru înălțimea ta și vârstei tale. Și eu am 176 și nu am avut probleme de a nu-mi găsi ceva, întotdeauna am găsit ceva care să-mi placă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inaltimea nu este un impediment si nici o paria, asa ca imbraca-te cum crezi. De vrei sa pari mai scunda, foloseste bluze peste cureaua taliei.

| Victor453 a răspuns:

Inaltimea nu este o problema de ati gasi haine

| Kate78 a răspuns:

Hei. Bucură-te că ești înaltă big grin Eu am 1.56 și orice pantaloni port trebuie să îi rulez jos. Dacă ai picioare înalte și frumoase poți purta (la școală de exemplu)
-Botine negre, un dres negru mat, o fustă neagră cloș cam până la genunchi iar în partea de sus un pulover, o bluză cu un imprimeu, o maletă albă și un lânțisor + geacă sau palton, depinde ce porți.
-Converși, albaștri, o curea neagră și o bluză neagră apoi un lănțișor.
etc. etc. etc...
Pa, pa!