| anne_4000 a întrebat:

Am o problema si sper ca o sa ma ajutati! Am 17 ani, 1.60 inaltime si 45 kg.Sunt foarte slaba.as vrea sa stiu cum pot sa ma ingras si in acelasi timp ce haine sa port sa ma avantajeze! Va multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| bebezzle a răspuns:

Du-te la un medic pentru ca s-ar putea sa ai glanda marita si arderile de grasimi prea mari... ceva de genul am si eu.dar nu caut sa ma ingras... funda

| alexuta_4753 a răspuns:

Sal si eu sunt slaba ca si tine ma avantajeaza tare fustele scurte pantalonii scurti cu decolteu generos si pantaloni sau colanti destui de stramti.de ingrasat nici eu nu pot poate asa ne e felul