| anne_4000 a întrebat:

Am o problema si sper ca o sa ma ajutati! Am 17 ani, 1.60 inaltime si 45 kg.Sunt foarte slaba.as vrea sa stiu cum pot sa ma ingras si in acelasi timp ce haine sa port sa ma avantajeze! Va multumesc pentru ajutor!

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Glumesti? nu esti chiar asa de slaba.si eu sunt la fel ca tine. altele incearca sa slabeasca si tu iti faci probleme... poti purta fustite, rochite, mai ales acum ca este sezonul, si bluze, nu chiar atat de stramte, ci putin mai largute. bafta!:*

| 女明DongRi a răspuns:

Eu cred ca la 1, 60 si 45 de kg nu esti f slaba, caci greutatea ta normala ar fi 50 kg, dar daca tu vrei sa te ingrasi, uite niste diete: http://www.dietetik.ro/diete/diete-pentru-ingrasare cu toate astea fa sport regulat! si bea 2 l de apa pe zi. Aiun corp frumos asa ca nu purta haine f largi, adapteaza`le stilului tau. Bafta:)

| LiveYourLife a răspuns:

Si cam cat mananci pe zi?
oricum incearca sa mananci mai des putin dar sa fie bun
oricum ma gandesc ca daca ai 1.60 nu esti exagerat de slaba.
si in privinta hainelor sa nu porti haine largi si sa nu fie negre fiindca negrul te face mai slaba
oricum poarta hainele in care crezi ca te simti tu binewinking

| NightHeaven a răspuns:

Ca sa te ingrasi incearca sa mananci paine cu orice fel de mancare, incearca sa consumi dulciuri intr-o cantitate rezonabila si sa incerci sa mananci mancaruri grase majoritatea timpului.
Cat despre haine incearca culorile de negru, albastru inchis sau culori care nu ies in evidenta gen galben sau alb sau portocaliu pentru ca te vor face si mai slaba decat esti.
Ti-as recomanda niste blugi mulati in jos, neaparat cu tocuri iar in sus ca sa maschezi corpul slab incearca o bluza larguta insa foarte fashion. Da-mi mesaj cu idul tau si te voi ajuta. NightHeaven

| FFabi17 a răspuns:

Distreazate si du-te la fast food pizzari cu priteni laughing