| deea_9461 a întrebat:

Sunt abonata la yves rocher si am facut pana acum 3 comenzi, dar nu am primit pana acum nici un catalog prin posta primesc doar unul in coletul cu produse. Oare mai trebuie sa mai astept pana sa primesc catalogele prin posta?

2 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Ai rabdare dureaza destul de mult pana cand iti vin cataloagele dar partea buna e ca din momentul in care ti le trimit sunt valabile 3 luni. Succes!

| Helene a răspuns:

Se trimite doar unul, adica un fel de pliant mare pentru ca si eu primesc.Eu sunt in Franta si la YR nu am vazut catalogstraight face