| anonima13 a întrebat:

deci am primit un catalog yves rocher si vreau sa dau comanda de cateva produse, dar nu stiu prea bine.am vazut ca are la sfarsit niste timbre pe care le bifezi ce vrtei sa comenzi daca vrei 2 produse la fel cu fac? si comanda cum o dau? plzz help me funda+vot:d

Răspuns Câştigător
| morena123 a răspuns:

Cel mai simplu poti comanda telefonic. numarul este scris in catalog. tu iti alegi produsele din catalog spunand ori denumirea lor ori numarul timbrului si numarul de produse dorit. te va indruma persoana de la capatul firului daca nu sti ca mai trebuie spus. dupa ce ii vei da anumite date personale(nume, adresa de livrare a coletului, data nasterii) te va intreba codul ofertei, apoi poti comanda produsele. spor la cumparaturi!