| FatFrumosDinLacrima a întrebat:

Sunt baiat si am degetele cam subtiri(putin), de ce nu imi sta bine cu inel? (imi face degetul, mana, parca sunt femeie)

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Uite, Oreste nu este femeie, are degetele subtiri si iata ca poarta inele si ii sta bine. Nu te teme de "misto-uri". Daca tie iti place, poarta si gata. E bine sa ai personalitatea ta, nu sa te supui vointei altora.
Sper ca asta ajuta. Have fun!winking

~Roxetta

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mananci bine altfel ti sar mai ingrosa mana si te-ai vedea mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am degetele subtiri, si am peste 20 de ani, si port un inel, si il port pe degetul pe care sta cel mai bine. Nimeni niciodata nu mi-a spus ca nu imi sta bine. Nu se va uita nimeni la un astfel de aspect, adica nu va spune nicio femeie ca ai degetele prea subtiri, stai linistit.

| FatFrumosDinLacrima explică (pentru anonim_4396):

Zici tu asa...dar am un coleg la scoala care a venit cu un inel pe deget si a facut unu' misto de el ca, cica parca e femeie(asa ii statea)!

| darriya a răspuns:

laughing ai vrea sa ai mainele cat lopata? nu cred.mie imi plac baietii cu mainile finute degetele subtiri, nu groase ca aia de la tare care se duc cu vaciile pe camp laughing