| împreunăfacembine a întrebat:

Sunt băiat și am tenul gras, iar fruntea mereu e ca și cum ar fi unsă și după ce fac duș.

Ce creme sau soluții stiti pentru a remedia problema? Sau tratamente naturiste.

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Optează pentru un gel de curătare blând și conceput pentru un ten gras.
Il recomand pe cel de la cerave pentru ten normal- gras.

| CostinAlamariu a răspuns:

Exista tot felul de sapunuri lichide special pentru asa ceva cu care te speli pe față de 2 ori pe zi, dimineata si seara.

De exemplu asta: https://www.farmec.ro/produse/ten/gel-spumant-purifiant-751.html

| împreunăfacembine explică (pentru CostinAlamariu):

Tocmai pentru ca sunt foarte multe cer sfaturi. Pwp

| aditimus a răspuns:

Cremele cu aloe.